REGULAMIN

& FAQ

Ursynalia 2024

-

Regulamin

Informacje ogólne

FAQ

Ursynalia SGGW  to coroczne święto studentów SGGW, organizowane przez Społeczność Akademicką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. To czas, kiedy studenci świętują zakończenie roku akademickiego. Orgaznizowane są różne wydarzenia kulturowe, sportowych i rozrywkowe. Zwieńczeniem każdego dnia są koncerty. 

Podczas Ursynaliów organizowane są liczne wydarzenia, takie jak koncerty różnych artystów, rozdania gadżetów, atrakcje sportowe, stoiska gastronomiczne i wiele innych atrakcji.

Tak, Ursynalia są biletowane. Wstęp na teren koncertów jest możliwy po okazaniu biletu przy wejściu. Bilety oraz karnety można nabyć za pośrednictwem platformy internetowej lub bezpośrednio w kasach biletowych na miejscu wydarzenia.

Tak, nasze Ursynalia są otwarte dla wszystkich, zarówno dla studentów i pracowników SGGW, jak i dla mieszkańców Warszawy oraz gości spoza miasta. Większość wydarzeń jest dostępna dla wszystkich chętnych.

Ursynalia odbywają się w różnych terminach, które mogą się różnić w zależności od roku, jednak zazwyczaj odbywają się one pod koniec maja lub na początku czerwca. Niezmienna pozostaje lokalizacja tj. plenerowe boisko SGGW, Nowoursynowska 166, 02-787 Warszawa.  

W Imprezie może wziąć udział każdy kto ukończył 16 lat, w przypadku osób nieletnich wymagana jest obecność pełnoletniego opiekuna.

Udział w wydarzeniach towarzyszących które odbywają się na terenie Ursynaliów w czasie trwania festiwalu nie jest dodatkowo płatny. Każdy kto kupił bilet na koncert może w nich wziąć udział do woli.

Tak, konieczne jest posiadanie dokumentu potwierdzającego tożsamość podczas trwania wydarzenia. Osoby korzystające z biletu studenckiego, muszą mieć przy sobie ważną legitymację studencką lub doktorancką.

Koncerty odbywają się w strefie koncertowej zlokalizowanej na terenie wydarzenia (plenerowe boisko SGGW, Nowoursynowska 166, Warszawa).

Informacje dotyczące terenu, na którym odbywają się Juwenalia SGGW Ursynalia

FAQ

Znalezione rzeczy można odzyskać w namiocie Infopatrolu znajdującego się na terenie wydarzenia.

Tak, podczas wydarzenie będą dostępne darmowe toalety mobilne.

Nie.  Na terenie wydarzenia, będą dostępne punkty gastronomiczne, w których można zakupi jedzenie i napoje. Zakupione produkty należy spożyć w strefie gastronomicznej.

Nie, na terenie wydarzenia nie będzie możliwości skorzystania z depozytu i szatni.

Tak, na terenie wydarzenia będzie punkt medyczny z ratownikami medycznymi.

Tak, podczas imprezy obowiązują zasady bezpieczeństwa, które mają na celu zapewnienie uczestnikom bezpiecznej i przyjemnej zabawy. Należy przestrzegać wytycznych dotyczących bezpieczeństwa podczas korzystania z infrastruktury imprezy oraz zachować odpowiedzialność podczas udziału w wydarzeniach. Szczegóły dotyczące bezpieczeństwa znajdują się w regulaminie.

W trakcie imprezy nie możecie mieć ze sobą:

  • broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów
  • ostrych, ciężkich lub twardych, szklanych, metalowych przedmiotów
  • flag lub transparentów przekraczających swoim rozmiarem 1 m2
  • materiałów wybuchowych, łatwopalnych oraz wyrobów pirotechnicznych – środków odurzających i substancji psychotropowych
  • żywności i napojów nabytych poza terenem wydarzenia
  • siedzisk składanych 
  • zwierząt 

Na terenie obowiązuje zakaz wstępu ze zwierzętami podczas trwania wydarzenia. Jedyny wyjątek są psy asystujące osobom niepełnosprawnym. Warunkiem ich dopuszczenia na teren wydarzenia jest posiadanie przez psa uprzęży oraz przez osobę niepełnosprawną certyfikatu potwierdzającego status psa asystującego oraz zaświadczenia o wykonaniu niezbędnych szczepień weterynaryjnych. 

Osoby, których stan zdrowia wymaga stosowania specjalistycznych leków, mogą posiadać przy sobie niezbędne lekarstwa oraz odpowiednie przybory medyczne do ich podania. Zaleca się posiadanie zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego konieczność stosowania danych leków. 

Bilety i karnety

FAQ

Bilety i karnety będą dostępne na platformie internetowej.
W punkcie stacjonarnym podczas trwania wydarzenia w kasie biletowej, znajdującej się przed bramkami. Płatności w punkcie stacjonarnym będzie można dokonać gotówką lub kartą płatniczą.

Tak, posiadamy bilety i karnety dla:

  • studentów i pracowników SGGW
  • studentów innych uczelni
  • reszty świata

Tak, studenci studiujących na innych uczelniach niż SGGW mogą kupić bilet dla studentów innych uczelni.

Nie, zniżka przysługuje wyłącznie studentom i doktorantom. Uczniowie szkół średnich muszą nabyć bilet w cenie normalnej.

Nie, wystarczy wcześniej pobrać wersję elektroniczną biletu lub karnetu na smartfon. W przypadku zakupienia ulgowego biletu lub karnetu, należy mieć przy sobie dokument potwierdzający uprawnienie do skorzystania z ulgi.

Tak, bilet zakupiony na dany dzień pozwala na uczestnictwo we wszystkich koncertach i nieodpłatnych atrakcjach oraz wydarzeniach. 

Nie, bilet jednodniowy pozwala na jednorazowe wejście na teren wydarzenia. Po opuszczeniu terenu wykorzystany już bilet jednodniowy traci ważność.

Dojazd i nocleg

FAQ

Juwenalia SGGW Ursynalia odbywają się na terenie plenerowego boiska SGGW przy ul. Nowoursynowskiej 166 w Warszawie. Najlepiej dojechać autobusami linii 148, 166, 193, 401, które zatrzymują się praktycznie przy bramkach wydarzenia. 

Organizatorzy  nie zapewniają zakwaterowania dla uczestników wydarzenia. Zalecamy wcześniejszą rezerwację noclegu na własną rękę w jednym z hoteli lub hosteli znajdujących się w okolicy. 

Informacje dodatkowe

FAQ

Osoby zainteresowane organizacją własnej działalności podczas Ursynalia, takiej jak np. stoisko z jedzeniem lub artykułami handlowymi, powinny skontaktować się z organizatorami w celu uzyskania informacji na temat procedury zgłoszeniowej oraz ewentualnych opłat za udział. 

Osoby zainteresowane udziałem jako wystawcy lub wykonawcy podczas Juwenaliów SGGW Ursynalsynaliów powinny skontaktować się z organizatorami wydarzenia, którzy udzielą informacji na temat procedury zgłoszeniowej oraz warunków uczestnictwa. 

Skip to content