Ursynalia 2018 | Rok 2005
16704
page,page-id-16704,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Rok 2005

Ursynalia 2005 odbyły się w dniach 12 i 13 maja w ramach Juwenaliów Warszawskich. Organizatorom z 10 uczelni udało się po raz kolejny stworzyć ciekawy i bogaty program. Początek można uznać za poważny, bo ówczesne Ursynalia zainaugurowały trzy konferencje na temat wolontariatu, przedsiębiorczości oraz mediów studenckich.

 

Kolejnymi elementami były impreza trzech żywiołów (ognia, wody i ziemi) oraz następujące po niej imprezy klubowe: koncert kapeli Bauagan Mistrzów w klubie Reserv’at (obecnie w miejscu mieści się klub Dziekanat) oraz międzynarodowe Flower Power Party w Club 70.

 

Drugi dzień Ursynaliów 2005 odbył się przy dźwiękach alternatywnych koncertów i tętniących życiem miasteczek organizacji studenckich. Przy tej edycji na naszej scenie pojawili się m.in. raperzy Fisz, Łona i O.S.T.R. oraz zespoły Papa Dance i Pudelsi. Muzycznym rarytasem był koncert pochodzącej z Wysp gwiazdy Transglobal Underground.