Ursynalia 2018 | Przedostatnie ogłoszenie – Junior Stress!
17884
single,single-post,postid-17884,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Przedostatnie ogłoszenie – Junior Stress!

20 maj Przedostatnie ogłoszenie – Junior Stress!

Ursynalia coraz bliżej!

Kolejny artysta, który przekaże moc energii i niezapomnianych wrażeń to Marcel Galiński, znany Wam jako Junior Stress. Określany mianem „najmłodszego weterana” polskiej sceny sound systemowej. Miłość do muzyki reggae wyniósł z rodzinnego domu, gdzie miał okazję obserwować pierwszy polski sound system – Love Sen-C Music. Po krótkiej przygodzie z hip hopem poświęcił się reggae. Na swoim koncie ma trzy albumy „L.S.M”, „Dzięki” oraz „Sound Systemowej Sceny Syn” i niepoliczalną już liczbę koncertów. Współpracował m.in. z takimi artystami i zespołami jak: Bas Tajpan, Natural Dread Killaz, Sidney Polak, Bob One, EastWest Rockers (Ras Luta), Grubson, Hemp Gru, JWP, Marika, Mesajah, Miuosh oraz De Mono. Jest jednym z najbardziej znanych polskich propagatorów jamajskiej kultury. Dzięki charakterystycznemu wokalowi i umiejętnemu łączeniu stylów: reggae, dancehall, hip hopu oraz rub a dub zjednuje sobie coraz więcej serc.

Już 3 czerwca na naszej scenie z całym pokładem muzycznego powera, którym chce się z Wami podzielić! Daj się wciągnąć w jamajski klimat!

junior stress