Ursynalia 2018 | Już za 100 dni!
17579
single,single-post,postid-17579,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Już za 100 dni!

24 lut Już za 100 dni!

Tak, to już za 100 dni  odbędzie się kolejna edycja Największego Studenckiego Festiwalu w Warszawie – Ursynalia 2016! Jesteśmy dumni, że możemy dla was organizować imprezę będącą świętem nie tylko studentów SGGW, ale i wszystkich „żaków” w Warszawie oraz tych, którzy lubią dobrą zabawę przy dobrej muzyce.

W tym roku stanęliśmy przed bardzo trudnym zadaniem. My jako studenci SGGW wspólnie w władzami Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego podjęliśmy się zorganizowania Ursynaliów, które zapadną Wam w pamięci na dłużej ;) Już mogliście zauważyć pewne zmiany, które mamy nadzieję sprawią, że KAŻDY znajdzie swój klimat podczas tej imprezy i będzie się znakomicie bawił wśród swoich przyjaciół.

Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości, niebawem ogłosimy pierwszych artystów, którzy wystąpią 3 i 4 czerwca na Kampusie SGGW. Na pewno nie będziecie zawiedzeni :)

formula-1
formula-2