Ursynalia 2018 | Epica zagra podczas Ursynaliów 2015!
16955
single,single-post,postid-16955,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Epica zagra podczas Ursynaliów 2015!

26 lut Epica zagra podczas Ursynaliów 2015!

Do line-up’u Ursynaliów 2015 dołącza kolejny zespół zagraniczny – symfoniczno-metalowa formacja z Holandii – Epica!

Wiosną 2014 roku Epica wydała swój szósty album pt. ‘The Quantum Enigma’, którym potwierdza, że nadal należy do pierwszej ligi symfonicznego metalu na świecie. Zespół nie osiada na laurach. Można śmiało powiedzieć, że Epica nigdy nie nagrała dwa razy takiego samego krążka. Swoją sławę i reputację zdobyli przede wszystkim przekraczając ramy gatunkowe, nierzadko zaskakując. ‘The Quantum Enigma’ brzmi żywiej, fenomenalnie łącząc cięte gitary z podniosłymi refrenami, osadzoną grą bębnów, potężnymi partiami syntezatorów, by w końcu zwieńczyć swoją sztukę niesamowitym śpiewem uwielbianej Simone Simons.

Mark Jansen podkreśla współpracę wszystkich muzyków przy powstawaniu albumu: „W o wiele większym stopniu niż nasze poprzednie krążki, The Quantum Enigma jest rezultatem pracy całego zespołu. Po zaprezentowaniu podstawowych pomysłów przez poszczególnych członków ogrywaliśmy utwory jak za starych czasów, zupełnie na żywo. Jak solidna drużyna, skoncentrowaliśmy się na niuansach, porównywaliśmy tuziny wzmacniaczy i innego sprzętu, aby przebić brzmienie poprzednich albumów. Zabrało nam to nieco czasu, ale to był jedyny sposób osiągnięcia naszego celu – nagrania albumu wznoszącego Epikę na nowy poziom.”

Epica dołącza do ogłoszonych wcześniej zespołów: Guano Apes, Hatebreed, Skindred, The Qemists, Napalm Death, Unearth, Jelonek, Chemia, Coma, Bednarek, Farben Lehre oraz Deyacoda.

Przypominamy też, że do końca lutego obowiązuje ostatnia promocyjna cena biletów oraz karnetów. Od 1 marca wejściówki na Ursynalia dostępne będą w wyższych cenach. Szczegóły dotyczące cen znajdziecie nas stronie internetowej Ursynaliów oraz na stronie internetowej TicketPro.