Ursynalia 2018 | Epica
16967
page,page-id-16967,page-child,parent-pageid-16416,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Epica

Epica - Ursynalia 2015

Epica – holenderski zespół wykonujący metal symfoniczny. Grupa powstała 2002 roku w Rotterdamie z inicjatywy Marka Jansena. Zespół z piękną Simone Simons na wokalu przyjedzie do Polski z najnowszą płytą „The Quantum Enigma”.

Gitarzysta i założyciel grupy, Mark Jansen, podkreśla współpracę wszystkich muzyków przy powstawaniu najnowszego albumu:

„The Quantum Enigma” jest rezultatem pracy całego zespołu w wiele większym stopniu niż nasze poprzednie krążki. Po zaprezentowaniu podstawowych pomysłów przez poszczególnych członków ogrywaliśmy utwory jak za starych czasów, zupełnie na żywo. Jak solidna drużyna skoncentrowaliśmy się na niuansach, porównywaliśmy tuziny wzmacniaczy i innego sprzętu, aby przebić brzmienie poprzednich albumów. Zabrało nam to nieco czasu, ale to był jedyny sposób osiągnięcia naszego celu – nagrania albumu wznoszącego Epikę na nowy poziom”.