Ursynalia 2018 | CHEMIA
17220
page,page-id-17220,page-child,parent-pageid-16416,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

CHEMIA

Chemia Ursynalia 2015

Chemia to warszawski zespół rockowy powstały w 2010 roku. Muzyka zespołu, która ostatecznie wykrystalizowała się w 2012 roku, inspirowana jest klasyką rocka od The Beatles, do Led Zeppelin oraz dokonaniami muzyki post grunge’owej. Chemia tworzy głównie w języku angielskim.

 

*Od zespołu*

Nie każdy zespół chce coś przekazać. My chcemy. Najnowszy krążek zachowamy w duchu szacunku do swojej własnej indywidualności. Jeżeli jesteś szczęśliwy sam ze sobą, będziesz potrafił to oddać. Świat próbuje nas ubrać w jednakowe fartuchy i zmienić w pracowników jednej wielkiej fabryki. A przecież nie wszyscy jesteśmy tacy sami. My, swoją postawą, tym kim jesteśmy poza salą prób i koncertem, staramy się pokazać, że można robić wszystko po swojemu, walczyć i nie krzywdzić przy tym nikogo. Iść tam gdzie nikt nie doszedł i próbować to, czego boją się inni. Szanuj siebie i swoją indywidualność. Nie krzywdź. Bądź sobą, bądź dla siebie i innych – dzięki temu będziesz wiedział kim jesteś i my będziemy wiedzieć kim jesteś. O tym będzie nowa płyta, a może nawet wszystkie kolejne;) No i w sumie… chcemy kiedyś napisać najlepszą piosenkę na świecie. Taką, że niedobrzy ludzie na zawsze przestaną zabijać małe kotki.

 

Skład:

Łukasz Drapała – vocal (od 2011)

Wojtek Balczun – guitar

Maciej Mąka – guitar (od 2012)

Adam Kram – drums

Krzysiek Jaworski – bass