Ursynalia 2018 | Informacje o biletach
16321
page,page-id-16321,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Informacje o biletach

darmo-www

Rejestracja ruszyła!

Wszystko co musicie zrobić aby wejść na teren imprezy to:

  • wygenerować sobie wejściówkę na naszej podstronie:

bilet.ursynalia.pl

  • w dniu imprezy okazać wygenerowaną wejściówkę w specjalnym punkcie na Kampusie SGGW,

… i voila! Możecie wejść na największy festiwal studencki w Warszawie!

Nasz nowy system wejściówkowy został przygotowany specjalnie na Ursynalia 2016. Wypełnienie formularza na stronie internetowej jest jedynym sposobem wejścia na teren imprezy. Rejestrować się w systemie mogą wszyscy studenci, którzy podadzą swój numer indeksu. Jeżeli nie widzisz na liście swojej alma mater napisz do nas (bilet@ursynalia.pl), a zaktualizujemy listę.

 

Osoby nie studiujące, zostaną zarejestrowane jako osoby towarzyszące. W momencie rejestracji muszą zdeklarować się z którym studentem przyjdą na Ursynalia 2016, podając uczelnię i numer indeksu studenta wpisanego już do bazy.

 

Po poprawnym wypełnieniu formularza generowany jest specjalny kod QR, który należy okazać wraz z legitymacją studencką w specjalnym punkcie na Kampusie SGGW. Tam otrzymacie opaskę i zostaniecie później przepuszczeni przez bramkę wejściową na teren festiwalu.

 

Do identyfikacji studentom wystarczy ważna legitymacja studencka, pozostali zostaną poproszeni o pokazanie dowodu osobistego. Osoby nieletnie nie mogą uczestniczyć w Ursynaliach 2016.

 

W tym miejscu wydajemy opaski!