Ursynalia 2018 | POWER PLAY
17559
page,page-id-17559,page-child,parent-pageid-17386,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

POWER PLAY

power play

Power Play – polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo oraz dance i pop, założony w 2001 roku w Zamościu przez wokalistę, lidera formacji oraz autora tekstów i muzyki Sylwestra Gazdę. Zespół tworzy własną muzykę od 2009 roku. Skład zespołu zmieniał się przez lata i aktualnie tworzą go trzy osoby. Formacja wydała pięć albumów i dwa single.

 

Pierwszym przebojem zespołu była piosenka „Zawsze coś (oj tam, oj tam)” z 2011 roku. Inne przeboje zespołu to „Banan”, „Wirtualny światek”, „Bez Ciebie”, „Wole Ole”, „Nie bo nie”, „Chce się żyć”, „Skok w Bok”, „Kochaj mnie” czy „Na zawsze”, „NajPiękne”, „Co ma być to będzie” oraz ich najnowszy przebój „Lubisz To Lubisz”. W 2012 roku zespół otrzymał nagrodę w kategorii Teledysk Roku 2012 przyznawaną przez stację telewizyjną TV.Disco, a zespół nominowany był także w kategoriach Przebój Roku i Wykonawca Roku.

PowerPlay