Ursynalia 2018 | Piękni i Młodzi
16989
page,page-id-16989,page-child,parent-pageid-16416,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Piękni i Młodzi

Piękni i Młodzi Ursynalia 2015

Piękni i Młodzi to pierwszy zespół disco polo, któremu udało się dostać do półfinału Must Be The Music. Teledyski zespołu mają już miliony wyświetleń na YouTube. Pochodzą z Łomży w województwie podlaskim.

Piękni i Młodzi to nazwa grupy, w której skład wchodzą: liderka zespołu Magda Narożna, Daniel Wilczewski oraz Dawid Narożny.   Zespół powstał w 2012 roku, ale już może się pochwalić kilkoma sukcesami. Ich utwór Niewiara uzyskał miano hitu roku 2013 w stacjach disco polo. Teledysk do tej piosenki ma już ponad 10 milionów wyświetleń! Bardzo dobrze radzi sobie również klip do kawałka, który grupa zaprezentowała w programie. Kocham się Tobie przekroczył już barierę 5 milionów odtworzeń na YouTube.   Piękni i Młodzi wystąpią pierwszego dnia Ursynaliów – 29 maja obok takich zespołów jak Epica, Skindred, Coma, Jelonek, Bednarek, Farben Lehre czy Chemia.